Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Działalność prospołeczna » Działalność » życie klubowe » Wizyta Lionów z Langenhagen
  1. Akcja „Nieprzetarty Szlak” w Funce – wrzesień 2003r. Już od pięciu lat, wraz ze Związkiem Harcerstwa Polskiego, w harcerskim ośrodku w... więcej
30/06/2004

Wizyta Lionów z Langenhagen

W czerwcu 2009 r. złożyli nam wizytę zaprzyjaźnieni Lioni z LC Langenhagen. Kilkudniowy pobyt w Polsce umożliwił Lionom z Niemiec poznanie Bydgoszczy i działaniami naszego Klubu. Wybraliśmy się również wspólnie na wycieczkę do Gdańska, gdzie po zwiedzaniu miejsc wartych zobaczenia, wieczór spędziliśmy na tradycyjnej biesiadzie kaszubskiej ze śpiewem, tańcami i dobrym jadłem. W Gdańsku towarzyszyły nam Koleżanki z LC Gdańsk Amber i PDG Alek Tomaszewski (nasz Guiding Lion).